Spaho nga Shkodra: Mbështetje të plotë, protestuesve. VIDEO

Aktualitet

Kryetari i Grupit të PD-së, Edmond Spaho, së bashku me kolegët e tij deputetë ndodhen këto momente para Gjykatës së Apelit në Shkodër, kudo të zhvillohet seanca gjyqësore për 11 protestuesit e arrestuar në Kukës.

I pyetur nga mediat nëse PD ishte duke i bërë presion drejtësisë, me këtë angazhim të deputetëve poara gjykatës, Spaho tha: “Seancat janë publike dhe ne e kemi shprehur hapur mbështetjen tonë për këta njerëz, mbështetje në përputhje me ligjin dhe sistemin gjyqësor.”

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?