E fundit/ Prokuroria kërkon burg për 11 kuksianë

Aktualitet

Mësohet se për 11 të ndaluar Prokuroria e Kukësit ka kërkuar masën e sigurisë ‘arrest me burg’, për 7 të tjerë masën ‘detyrim paraqitje’ dhe për 5 të tjerë masën e sigurisë ‘arrest në shtëpi’.

Ndërkohë në ‘Burg pritet të lihen personat që kanë dhunuar pikat ku paguhej tarifa

Burime thonë po ashtu se arrest me burg do të jepet edhe për personat e evidentuar me precedent penal.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments