Kukës /Policia ka sulmuar protestuesit me shkopinj gome, duke goditur protestuesit në mënyrë të rëndë. VIDEO

Aktualitet

Policia ka dhunuar protestuesit kundër Taksës së Rrugës së Kombit.

Siç raportohet nga gazetarët në terren, policia ka sulmuar protestuesit me shkopinj gome, duke goditur protestuesit në mënyrë të rëndë.

Protestuesit i janë përgjigjur policisë duke i qëlluar me gurë.

Janë mijëra banorë që kanë dalë kundër taksës së Rrugës së Kombit.

Mësohet se janë ndërprerë valët e telefonave dhe është ndërprerë lidhja me internetin, kanë treguar live gazetarët nga vendi i ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?