PD dhe LSI mbledhje të përbashkët të grupeve parlamentare

Aktualitet

Partia Demokratike dhe Levizja Socialiste për Integrim po zhvillojnë një mbledhje grupesh parlamentare së bashku në pasdites së sotme. Takimi ka nisur në orën 15:00, dhe po zhvillohet në ambientet e Kryesisë së Kuvendit.

Kjo është hera e parë që këto dy forca politke mbledhin grupet parlamentare së bashku.

Në takim do të diskutohet për një axhendë të përbashkët parlamentare.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?