Ja momenti i arrestimit dhe lidhjes me litar të duarve të ciftit diktator të Rumanise. VIDEO

Aktualitet

Publikohet video e arrestimit dhe lidhjes me litar të duarve të ciftit diktator të Rumanise – Nikolae dhe bashkëshortja Elena Çaushesku

Për më teper shikoni  momentin kur diktatori Rumun Nikolaou dhe bashkëshortja Elena Çaushesku lidhen me litarë në gjykatë dhe pastaj ekzekutohen.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments