Fieri i socialistëve buçet nga tritoli i Ramës

Aktualitet

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka hehdur në erë në orën 12.00 objektin e pestë me shpërthim të kontrolluar në qytetin e Fierit. Objekti ishte pesë kate i lartë, në trupin e tij u hapën 300 furrnella (vrima) dhe u vendosën 5 kilogramë lëndë plasëse.

Prej ditësh IKMT është duke punuar në qytetin e Fierit në kuadër të projektit të rehabilitimit të lumit Gjanica dhe qëndrës së Fierit. Operacioni i sotshëm ishte gjithashtu pjesë e këtij plani.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments