SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Ja 10-të vendet më perfekte për Seks në natyrë

Ka shumë, vërtet shumë gjëra pse duhet ta duash verën – kafja e ftohtë, darkat jashtë në kohë të freskët, plazhi – por jo më pak se lista e vendeve ku mund të bësh seks në natyrë. Kur moti është i ngrohtë dhe hormonet janë të gjitha lart, ja ku janë 10 vende për ta provuar kënaqësinë edhe jashtë shtëpisë.

1. Në një çati a në tarracë pallati, nën yje. Zhurma e zbehtë e trafikut, boritë e makinave do të jenë si një kolonë e largët.

2. Në një varkë! Lëreni oshtimën e oqeanit të vendosë ritmin tuaj.

3. Në një çadër, në pyll. Vetëm sigurohuni që ta keni lyer trupin me krem. Mushkonjat pickojnë në zona delikate.

4. Në një shkëmb të madh. Është shumë nxehtë.

5. Në një rrugicë të errët, në një qytet të vogël. Nuk keni plane për të kaluar nëpër zona më të kufizuara këtë verë?

6. Në një batanije, në plazh.

7. Mbi rërën e lagur, në një gji të veçantë.

8. Nën një ujëvarë ose në vende tropikale.

9. Në një shtëpi të vetmuar në pyll. Zhurma e vetme është ajo e gjetheve të pemëve nga era.

10. Në një zonë të fshehtë gjatë një udhëtimi. Por për të qenë të sigurt, ruani rastin kur jeni në qoshen e një autostrade me vetëm një korsi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?