Valbona Mezini: Shqiptarët, detyrë morale për të protestuar. VIDEO

Aktualitet

Anetarja e Keshillit Kombetar te PD-se,  Valbona Mezini, ka shprehur qendrimin e saj mbi protesten e dates 27 Janar te organizuar nga Pd si dhe per ceshtjet e brendeshme te kesaj force.

Gjithashtu gjate intervistes u fol edhe  per aksionin opozitar i cili duhet te jete i vertete dhe i besueshem qe perfaqeson vetem interesin publik.

Per me teper ndiqni intervisten e saj dhene per News24:

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments