Rama mban premtimin për Leon e vogël

Aktualitet

Rama ka postuar një foto ku po përcjell Leon e vogël për në shkollë. Saktësojmë se fushatën për Leon e vogël e ndërmori gazetarja e “Koha Jone” Albina Gjergji. Ky është fakt dhe mund të pyetet familja e tij. Me pas problemi i tij mori dhenë derisa mbërriti në zyrën e kryeministrit Rama. Nga ana e tij Rama para Vitit te Ri i premtoi Leos dhe me sa duket do ta mbajë premtimin.

Ja se ç’shkruan Rama sot në mëngjez duke postuar foton:

Më këtë moment të ditës së saponisur, duke përcjellë në shkollë Leon e vogël me makinën që i kërkoi Babagjyshit në letrën e tij, ju uroj të gjithëve një javë të mbarë.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?