Gjirokastër, situata është katastrofike. Video

Aktualitet

Nga pamjet shihet që qyteti është mbuluar nga uji dhe balta, dhe qarkullimi duket i vështirë.

Balta ka përfshirë çdo sipërfaqe, duke shkaktuar edhe ndotje të vendit.

Njerëzit përpiqen të eliminojnë disi ujin, por në kushtet e paraqitura duket e vështirë. Për më tepër shihni pamjet. /Opinion.al

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments