SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Ja përse Julio Cesar shpërthen në lot. Video

Julio Cesar i ka dhënë fund karrierës së tij. Lajmi është konfirmuar nga klubi i Benficas ndërsa braziliani do të vijojë të aktivizohet deri në fund të sezonit.

Menjëherë pasi dha lajmin Cesar shpërtheu në lot duke i prekur të gjithë shokwt e skuadrws tw cilwt i dhuruar përqafime tw ngrohta, shkruan “Sportmediaset”, raporton SYRI.net.

Cesar nuk arriti ta siguronte vendin në portën e Benficas, madje ai ishte si portier i tretë në këtë skuadër.

Braziliani u bë i njohur me klubin e Interit me të cilën fitoi 5 kampionate, 1 Champions, 1 Kupw Bote pwr klube, 3 Coppa Italia dhe 4 Superkupat Italiane në mes viteve 2005 dhe 2012. Në Portugali, me skuadrën e Benficas, ai fitoi 3 kampionate.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?