SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Nga Guxim Alimani/ Fundërinë, mos guxo të luash me simbolet e Kombit!

Gazetari Guxim Alimani turperon me fakte Alfred Pezen per Familjen Mbreterore Shqiptare.!

Nje kapterr ne rezerve i Prokop Murres i konvertuar ne “gazetar”e me pas ne deputet nga bujaria e te shoqes guxon te anatemoje Mbretereshen Geraldine ne nje pseudo-roman pervers duke insinuar ne flirte te shpifura te saj me Enver Hoxhen.

Nuk kam fjale ta fyej.
Nuk gjej arme burrash te hakmerrem ne duel me kete pederast i cili pasi me “zotesine”sensuale te se shoqes u be i pasur dhe mendon te gjeje ortake në më te famshmen familje në historine e Kombit, ate te Ahmet Zogut!.

Ky pleher i degraduar, i perjashtuar nga Parlamenti per hajdut, mendon te behet i famshem me shpifje e intriga qe arrijne te marrin nje person sa mbretnor po aq dhe fisnik e njerezor si MS Geraldine-Mbretneshe e Shqiptareve.

Kam urrejtje deri ne neveri e reaksion deri ne hakmarrje sa i pergjigjem me te famshem fjali qe poeti i madh Lasgush Poradeci i pergjigjej nje tjeter plehre komuniste shume me i mençur se ky fshatar preves

“O ti kopil i Maleshoves,te pres ne duel ne fushe te Domosdoves”

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?