SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Mr.Bean” do të bëhet baba në moshën 62-vjeçare

Rowan Atkinson i njohur si “Mr.Bean” e përshkruan veten si të turpshëm, komplet e kundërta e personazhit qesharak që ka shkrirë së qeshuri njerëzit për shumë vite.

Lajmi surprizues që vjen nga Atkinson është se në moshën 62-vjeçare, ai do të bëhet baba sërish, me të dashurën e tij 33-vjeçare Louise Ford. Çifti po pret fëmijën e parë.

I divorcuar nga bashkëshortja Sunetra Sastry, e cila mbeti e shkatërruar kur ai e la për të renë, Mr.Bean dhe e dashura e tij jetojnë sëbashku në një vilë moderne në veri të Londrës.

Rowan Atkinson's girlfriend, Louise Ford, is seen with a huge baby bump as she jumps in to the actor's BMW. Ford

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?