SPRINT NEWS ALBANIA

Stil/Jetë

Regjisori i “Portokallisë: Ermali Mamaqi u largua për fustanet e nuseve

AltinBasha ditën e sotme ka qënë i ftuar në forumet e UET, ku ai ka folur për spektaklin e humorit “Portokallia”.
Altin Basha ka folur sërish mbi largimet nga Portokallia ku e një ndër largimet më të rëndësishme si Ermal Mamaqi.”Ermali u largua nga Portokalliapër fustanet e nuseve, i pëlqeu më mirë biznesi, nuk pati asnjë problem. E ka maksimizuar veten në atë emision, emisionin e ka mirë, e ka interesant”

“Ermali u largua nga Portokallia për fustanet e nuseve, i pëlqeu më mirë biznesi, nuk pati asnjë problem.E ka maksimizuar veten në atë emision, emisionin e ka mirë, e ka interesant. Në Portokalli i është dukur sikur është në mes të buqetës, ndoshta më i eklipsuar. Por nuk ka probleme në këtë pikë, se ka shumë diskutime që unë kam përzënë shumë njerëz nga Portokallia, në fakt ikin njerëzit që nuk mbajnë presionin, kjo është gjithë ideja, dhe kur ulet performanca. Unë s’jam një person i interesuar që të heq aktorët e mirë nga emisioni se nuk kam asnjë interes. Unë kam interes t’i kem aty”,- është shprehur Basha.

Rezultate imazhesh për altin basha mamaqi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?