SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kulla: Ka një përpjekje në PS që gjithçka ia faturojnë Tahirit

Analisti Ilir Kulla i ftuar në “360 Gradë” nga Artur Zheji në Ora News, thotë se ka një përpjekje në Partinë Socialiste për t’ia faturuar të gjitha problemet Saimir Tahirit.

Pjesë nga biseda:

Kulla: Si shpjegohet që lajmet çdo ditë dhe javë bëhen vetëm me Saimir Tahirin.

Zheji: Ka konspiracion?

Kulla: Ka një sjellje nga ata që drejtojnë sot Ministrinë e Brendshme dhe PS-së që të gjithë faturën t’ia lënë Saimir Tahirit.

Zheji: Saimir Tahiri një kokë turku?

Kulla: Po!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?