Nga Guxim Alimani/ Po, ky është një lajm i mirë!

Aktualitet

Te dashur miq!

-“Burgun”mos ja uro as hasmit”eshte nje shprehje e kahmotshme e vendlindjes time. Por sot nuk u intrigova nga kjo shprehje teksa mora sigurine nga nje mik se nje minister aktual dhe nje ish-minister do te jene nder te paret qe do shijojne prangat dhe qelite VIP te burgut 302.

Po ashtu do perjashtohen nga sistemi gjyqtaret te cilet refuzuan kerkesen legjitime te banoreve per te ndalur kete masaker mjedisore. Ndjehem mire qe kam kontribuar modestisht per dosjen Valbona duke ju bashkuar Dr.Islam Lauka, ambasador dhe dhjetera ekologeve e patrioteve jo vetem nga Tropoja e Shqiperia, por dhe shume personaliteteve nderkombetare nder te cilet dua te veçoj z.Michel Lepoix, komisar divizioni i policise franceze dhe admirues i Valbones sone.

Fotografia e Guxim Alimani
Fotografia e Guxim Alimani
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?