SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

“Bisha” amerikane, e hedh nokaut që në sekondat e fundit të raundit të parë. Video

Kampion i botës në peshat e rënda, arriti që ta mbroj titullin për herë të gjashtë radhazi.

“Bisha” amerikane, nuk i dha hapësirë kundërshtarit të tij, Bermane Stiverne, duke nokautuar në sekondat e fundit të raundit të parë.

Wilder, edhe para meçit, iu kishte thënë mjekëve dhe ekipit kundërshtarë të bëhen gati dhe të veprojnë shpejtë.

32-vjeçari tani bënë 40 fitore në po aq luftëra, 38 me KO dhe një e ka me pikë të gjyqtarëve.

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?