Reagon policia pas akuzave ndaj Orest Sotes/ Janë akuza politike të opozitës

Aktualitet

Policia e shtetit reagon pas akuzave ndaj Orest Sotes. Gjate nje deklarate te bere prej saj, ndër te tjera citohet se keto akuza jane te pabaza dhe politike. Ne beme detyren duke respektuar procedurat ligjore.

Pretendimet e opozites jane spekullime politike dhe se deklaratat e saj nuk kane asnje lidhje me te verteten.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?