SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Forca të shumta policore përplasen me banorët e Himarës. VIDEO

Himara zgjohet e rrethuar nga forca te shumta policore dhe nga fadromat e INUK , per prishjen e shtepive. Edhe pas reagimit dhe perplaseve mes banoreve dhe policise, ata duken se nuk do ndalen deri ne prishjen e ndertesave te planifikuara.

Ndiqni me poshte videon e perplasjes se banoreve me policine:

https://www.facebook.com/lukovajone/videos/1582273095192688/

https://www.facebook.com/lukovajone/videos/1582274361859228/

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?