SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kuvendi sapo ka rrëzuar kërkesën e Prokurorisë për heqjne e imunitetit të Tahirit

Kuvendi sapo ka rrezuar kerkesen e Prokurorise per heqjne e imunitetit te deputetit dhe ish ministrit te brendshem Saimir Tahiri.

Kunder kane qene 75 deputete te mazhorances dhe 60 nga opozita. Votimi u krye ne menyre elektronike dhe te hapur.

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?