Ermal Meta suksese të njëpasnjëshme në Itali. Video

Stil/Jetë

Këngëtari shqiptar po shënon suksese të njëpasnjëshme në Itali dhe jo vetëm, së fundi është prezantuar edhe në Televizionin Italian Rai1, shkruan KultPlus. Në këtë televizion ai ka performuar në dy këngë të famshme si: “Every Breath You Take” (The Police) dhe “Hallelujah” (Leonard Cohen). Në të dy këngët ka shkëlqyr. KultPlus ju sjellë videon e performnacës së Ermal Metës në këngën Hallelujah.