SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Noka, Ramës: Të paska shtërnguar shume keq Saje qorri

Ish-minsitri Flamur Noka thotë se fjalimi i Ramës tregon se Kryeministri është nën presion nga Saimir Tahiri.

Postimi në Facebook i Flamur Nokës

Po me dhimbsesh z Kryeminister. Te paska shternguar shume keq Saje qorri… Ato ecejaket e misionareve nga shtepia e tij ne tenden e paskan bere efektin…

Po te shoh sot te rrudhur e te mbledhur sa nje grusht…

Po te shoh sot se po kercen pupthi pa pushim teksa flet ..Hapja e kutise se pandores se krimit te Saje qorrit ju ka bere te gjitheve te ktheheni ne avokat te zellshem te tij , biles edhe me tej, ne ushtare te tij . Kercen prifti nga belaja- thote populli.

Druri i shtrember jo vetem qe u drejtua por na u be rrap madheshtor qe ka mbire ndane rruges ku kalojne shterngatat e ato e rrahin ta shkulin e ai vec vaditet.

Por ke harruar se eshte vaditur 4 vjet nga krimi ky rrapi jot se bashku me ty . Shterngatat qe po afrojne do te te shkulin ty dhe organizaten tende kriminale qe quhet qeveri …Prisni prisni ..skeni pare asgje akoma…

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?