Elio Laze/ Gjysma e popullsisë jeton nën efektin e drogës. 

Aktualitet

Sipas raportit te bere publik nga United Nations Office on Drugs and Crimes (Zyra e Kombeve te Bashkuara per Drogen dhe Krimet) 2.5 perqind e shqiptareve jane konsumatore te kokaines.
Me nje llogaritje te thjeshte i bie qe jane rreth 500.000 shqiptare konsumojne kokaine. Dhe rreth 1 milione jane konsumatore kanabisi.

Pra gjysma e popullsise jeton nen efektin e droges.
Tek keto shifra ju ftoj te gjeni guximin e nje ish ministri te brendshem per te trafikuar kanabis me kusherinjte e vet.
Tek keto shifra gjeni guximin e kryeministrit te vendit per te mbrojtur ministrin trafikant.
Tek keto shifra gjeni guximin e nje kryeparlamentari fosil te komunizmit qe te fshihet pas procedurave per te shpetuar ish ministrin, tashme deputet trafikant.
Ky paska qene projekti i Rilindjes.
Jo shtet-pune-mireqenie por Kokaine-Kanabis-Kriminele dmth 3K

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?