Nga Albina Deda Gjoci/ Grusht shteti i mafies së drogës në Tiranë!

Aktualitet

Kur po flet drejtesia dhe po ndiqen procedurat normale juridike e parlamentare per heqjen e imunitetit parlamentar te senjorit te vogel te trafikut te madh, Sajmir Tahiri,
nje tufe çakejsh ku ka oficere te larte te Policise se Shtetit dhe kontigjente te rrezikshem te krimit te organizuar kane rrethuar benesen e ish-ministrit te brendshem.
I bej thirrje Prokurorit te pergjithshem te evidentoje dhe arrestoje te gjithe keta individe qe tentojne te pengojne kontrollin dhe arrestimin e zullumqareve te krimit.
Ky eshte nje inskenim kriminal i Edi Rames si presion i fundit ndaj drejtesise.
Pas Tahirit me radhe do te arrestohen edhe kollovaret e krimit makaber ekonomik si Beqja me shoke per te perfunduar tek koka e krimit Edi Rama.
Askush nuk mund ta ndaloje rrugen e shpagimit. AD

Fotografia e Albina Deda Gjoci
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?