SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Historiani Uran Butka nderohet me titullin “Honoris Kauza” . FOTO+VIDEO

Historianit të njohur Uran Butka i është dhënë titulli Doktor “Honoris Kauza” nga Kolegji i Artit dhe Shkencës së Universitetit Vox Dei në Amerikë. Dr.Shefki Hysa dhe shkencëtari indian i dorëzuan edhe “Urdhërin e Paqes Nënë Tereza” në Akademinë e Shkencave në Shqipëri.

Fotografia e Alda Butka Alicka

Fotografia e Alda Butka Alicka

Fotografia e Alda Butka Alicka

https://youtu.be/YAahLd9nujQ

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?