SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kafshëri nëpër rrugët e Tiranës/ Një burrë bën sex me qenin. Video

Një ngjarje e pazakontë, e cila krijon idenë e veprimeve kafshërore është sinjalizuar në Tiranë. Bëhet fjalë për një burrë, ndoshta i metë mendor, i cili fshihet pas një makine dhe tërheq pas vetes fort një qen.
Në videon e pa censuruar duket që burri përdhunon kafshën. Qeni mundohet disa herë të largohet dhe të shpëtojë, por burri vijon ta mbajë fort pas vetes.
Pamjet e rënda të transmetuara nga ‘JoQ’, janë filmuar në zonën e Tiranës së Re, në kryeqytet.
Lidhur me këtë rast, nuk ka ende ndonjë reagim nga autoritetet, ashtu sikundër dhe personi nuk është identifikuar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?