Champions League. Sot luhet super ndeshja ‘Paris Saint Germain’ dhe ‘Bayern Munich’.

Sport

Sot në mbrëmje do të luhen ndeshjet e tjera të vlefshme për javën e dytë të fazës së grupeve në Champions League.

Ndeshja kryesore e kësaj mbrëmjeje do të luhet në Francë mes Paris Saint Germain dhe Bayern Munichut.

Gjithashtu takim shumë interesant do të jetë edhe dueli mes Atletico Madridit dhe Chelseas.

Ja ndeshjet për mbrëmjen e sotme/

Image

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments