Ikën dhe polici i “Portokalli”-së nga “Portokalli”-a

Aktualitet

Florjan Binaj është padyshim një nga aktorët më të pëlqyer të “Portokallisë”, ku ka luajtur me dhjetra role po ajo që ka qënë me e pëlqyer nga publiku është roli i policit.

Por me sa duket, këtë sezon aktori nuk do të jetë pjesë e trupës së aktorëve te “Portokalli”.

Tani pas largimit të tij dhe largimit te aktorit Bes Kallaku mesa duket do kemi imazhe të reja në skenën e humorit.

 

Image result for polici portokallise