SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Borussia Dortmund –Real Madrid. Ja formacionet zyrtare

Sot ne mbremje Borussia Dortmund dhe Real Madrid do të luajnë mes tyre ndeshjen e dytë të Grupit H të Ligës së Kampioneve,

Takimi mes skuadrës gjermane dhe asaj spanjolle do të startojë në orën 20:45, teksa të dy trajnerët kanë publikuar formacionet titullare.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?