SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Aksidentohet këngëtari italian Andrea Bocelli

Andrea Bocelli është aksidentuar gjatë një aktiviteti në një fermë kuajsh në Pisa, Itali.

Ai u rrëzua nga kali dhe pësoi një goditje në kokë, duke u transportuar më pas menjëherë në spitalin më të afërt. Andrea ka marrë mjekimin e nevojshëm nga mjekët e më pas përfaqësuesit e tij kanë shkruajtur në ‘Twitter’ se artisti gëzon shëndet të mirë dhe gjithçka është në rregull.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?