Michael Jackson është ‘gjallë’? Shikoni fotot e fundit

Stil/Jetë

Michael Jackson ka disa vite që nuk është më midis nesh, por sozia e tij është gjallë dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sergio Cortes, siç shikohet dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ngjan tmerrësisht shumë me yllin e ndjerë të muzikës.

Në profilin e tij në rrjetin social, sozia e Michael Jackson ka më shumë se 11 000 ndjekës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?