SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tiranë/ Sulmohet me armë patrulla e policisë

Lajmi është mbajtur i fshehtë për mediat dhe mësohet se qenë patrulla e policisë së Komisariatit Nr.6 në kryeqytet që është sulmuar me breshëri Kallashnikovi dhe të shtëna me pistoletë.

Informacionet për ngjarjen janë të pakta, por burimet thanë se personat që sulmuan policinë kanë qenë duke grabitur një makinë.

Në momentin që patrulla e policisë është afruar dhe ka bërë thirrje personave të paidentifikuar të ndalojnë, ata i janë përgjigjur duke qëlluar me armë.

Të kapur në befasi, edhe efektivët e policisë janë përgjigjur duke qëlluar me armë. Fatmirësisht nga shkëmbimi i zjarrit nuk ka pasur viktima.

Mësohet se personat që kanë qëlluar ndaj policisë kanë qenë 3 vetë dhe kanë arritur të largohen, duke përfituar nga errësira.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?