Deputeti publikon përgjigjen e komisionit, per lidhjet me sigurimin e shtetit.

Aktualitet

Deputeti i PD per qarku e Fierit, Myslim Murrizi ka bere sot publik pergjigjen e erdhur nga komisioni i verifikimit te figurave per lidhjet me sigurimin e shtetit.

Ja se cfare shkruan Murrizi ne profilin e tij ne facebook: 

Kjo eshte pergjigja zyrtare e ardhur nga komisioni i verifikimit te figurave, per lidhjet me sigurimin e shtetit.

E kemi detyrim MORAL dhe LIGJOR qe te 140 deputetet, nga kryetari Ruçi deri tek i fundit ti drejtohemi ketij komisioni per te qartesuar QYTETARET ne lidhje me te kaluaren TONE.

Deputetet e PARTISE DEMOKRATIKE , me shume se çdo deputet tjeter i kuvendit.

Mire do ishte edhe te gjithe ISHET qe bejne faktorin neper ekrane( nese nuk kane frike)./ sprint.al/

Fotografia e Myslim Murrizi

Fotografia e Myslim Murrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *