SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

70 vjeçari kryen mardhënie sexuale me një vajzë me të meta mendore. Video

Një djalë nga qyteti i Lezhës që kishte dalë në ballkonin e shtëpisë së tij, tregon se pa poshtë pallatit që skenë që e la pa fjalë.

Ai thotë për “JOQ” se një vajzë rreth të 20-ave po kryente marrëdhënie seksuale me një të moshuar rreth të 70-ve.

Ky i fundit, sipas të riut, i dha për shërbimet seksuale 1 mijë lekë të vjetra, ndërsa vajza i kërkonte 2 mijë.

“Pershendetje JOQ, krize ne Lezhe per 2 mij lek behen keto veprime. Videoja eshte xhiruar ne qytet poshte pallatit dhe pasi i dha nje mije lek tvjetra plaku kjo po kerkonte 2 mije. Plaku ishte tek 60-70, ndersa vajza 20 e ca, shpjegon djali.

Ndërkohë, që një komentues që pretendon se e njeh vajzën shkruan se ajo “eshte nje vajze me te meta mendore e ashtu ka dhe pjestaret e familjes”.

“Po ne nje shtet qe nuk ka shtet keshu skandalesh do shohim.Prej vitesh abuzohet me to dhe askush nuk perkujdeset per strehimin ne ambjente rehabilitimi. Trishtim!”, vijon komenti.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?