SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Berisha sulmon Ramën për Kryemadhin

Ish Kryeministri Berisha nuk ka heshtur për veprimin e Edi Ramës në parlement kur foli Monika Kryemadhi. Kryeministri vuri një palë kufje për të mos e dëgjuar kryetaren e LSI duke e shpërfillur fjalën e saj.
“Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet!” shkruan Berisha në Facebook.
Më tej, ndërsa i përgjigjet komenteve, Berisha e quan këtë një veprim misogen, që nuk krahasohet me veprimin e ambasadorit amerikan përkundrejt Gramoz Ruçit.
“Nuk mund te krahasohen ne asnje aspekt rasti per Ruçin me kete rast.Ky esht nje veprim publik misogen i turpshem por plotesisht i denje per nje tip me komplekse si Rama dhe qe nuk ndodh kurr ne nje parlament pluralist”shkruan Berisha në Facebook, duke u rreshtuar në anën e LSI përballë Ramës në kuvend

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?