Saimir Tahiri përfundon në fund të sallës së Parlamentit/ Foto

Aktualitet

I vlerësuar jo pak herë nga Kryeministri Edi Rama si ministri më punëtor dhe më i suksesshëm, por edhe më jetëgjatë në krye të Ministrisë së Brendshme, sot Tahiri është i “zhveshur” nga çdo përgjegjësi e lartë, përveç postit të deputetit të Partisë Socialiste.

Në seancën e parë parlamentare që u mbajt paraditen e sotme, ra në sy vendi ku ishte ulur Saimir Tahiri. Në rreshtat e fundit të sallës së Parlamentit, ish-ministri i Brendshëm qëndronte i vetëm. Sikurse mund ta shikoni në foto, ai ndjek “i menduar” seancën e parë.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?