SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Arrestohet bosi shqiptar, truri i prostitucionit në Itali. Ja emri

Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djeshme dy persona, një shqiptar dhe një italian, të cilët zotëronin tregun e drogës në Trieste.

Bëhet fjalë për shqiptarin Leonard Ivanaj, i cili në bashkëpunim me italianin Alessandro Spinnato, 28 vjeç, i  njohur si Mister Simpatia kishin ngritur një rrjet të tërë të trafikimit të drogës në qytetin italian

Megjithatë, policia italiane ka nisur hetimet për Ivanaj, pasi ka dyshime se ai mund të jetë i lidhur me një rrjet të madh prostitucioni, që ofrohet përmes internetit.

Ndërsa, thuhet se ‘Mister Simpatia’ kishte vënë në dispozicion të Ivanajt banesën e tij, për të bërë çfarë të dëshironte shqiptari. Të dy janë vënë në pranga, ndërsa pritet që të dalin para gjykatës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?