SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Shikoni babain e zv Kryeministres së Ramës se çfarë thotë për të/ Video

Videoja më poshtë, pa shumë koment, tregon se si prindërit e znj.Mesi në Shkodër kanë protestuar të revoltuar kundër shkarkimit dhe arrestimit të ish-kreut të ALUIZNI, Besnik Kastratit, 3 vjet më parë, duke hedhur poshtë akuzat shtetërore ndaj tij.

Ja deklarata e babait të zëvendëses së re të Kryeministrit, që ai e akuzon se po vendos diktaturën komuniste në vend me arrestimet.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?