SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Pas shiut të sotëm, makina bie në pusetë në mes të Tiranës

Mjaftoi vetem nje shi i shkurter per te risjelle serish problematikat ne rruget e Tiranes. Pervec bllokimeve te shumta te pusetave, ajo qe eshte me shqetesuese jane pustetat e hapura dhe pa kapak te cilat jane bere problem serioz. Sot nje makine teksa ecte ne korsine e tij ka rene pre e nje pusete duke demtuar pjesen e perparme dhe grushtin e rrotes se pare. Kjo eshte me e paketa qe mund ti ndodhi dikujt me makine, pasi me e frikshme situata behet nese aty kalon me shpejtesi ndonje person me motorr apo biciklete. Pasojat dihen pas kesaj!

sprint.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?