Kontratë me “Playboy”/ Beniada Nishani shfaqet nudo. FOTO

Stil/Jetë

Beniada Nishani , mbesa e ish-Presidentit Nishani, ka postuar një foto nudo në “Instagram” ku shfaqet tërësisht nudo dhe në pozicion erotik. Kjo foto vjen pas kontratës që ka nënshkruar me “PlayBoy” për foto nudo. Biondja 25- vjeçare nga Durrësi, por e rritur në Itali, që po komentohet këto kohë në showbiz-in italian për pozat e saj të guximshme, sapo ka realizuar edhe fotot e reja topless në breg të detit për revistën “Playboy”, ndërkohë që ka marrë komplimente dhe urime pa fund nga familjarët dhe miqtë për përfshirjen në këtë projekt të ri.

21042494_349636595491146_6158629364662534144_n

Image result for Beniada Nishani nude

Image result for Beniada Nishani nude

❤️❤️❤️❤️@beniada.fanpage #beautiful #beniadanishani #like4like #love #happy #sexy #body #perfct #woman #albaniangirl #albanian #boy #guess #blonde #tirana #follow4follow #tflers #instagood #fashion #beach #style #stylish

Oggi in edicola in Albania, la nostra modella preferita. ne shqiperi @beniada_nishani te kam zemer me @inestrocchia #albanian #yllibukur #loveyou #tekamzemer #beautiful #albanian #albaniangirl #beniadanishani #love #inedicola #inedicolaoggi #inestrocchia #successful @albanian.pagee

Image result for Beniada Nishani nude