SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Saimir Tahiri, ky i harruari i madh i Ramës

Ndryshe nga ç’pritej ish Ministri i Brendshëm, aq fort i mbështetur dhe reklamuar në 4 vitet e kaluara është harruar në fjalimin më të gjatë të mbajtur ndonjëherë në Asamblenë Kombëtare.

Pasi u njoh me emrat e deputetëve që do të jenë në qeveri, Tahiri nuk ka qëndruar indiferent, por ka postuar në Facebook një status ku shkruan “Suksese kolegeve. Rruge e gjate perpara” të shoqëruar me një foto ku shfaqet duke qeshur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?