SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Plasi prapë hashashi/ Ja kubikët e rinj të kanabisit që u zbuluan në Selenicë

Policia në komunikim edhe më Prokurorin ka bërë asgjësimin e këtyre bimëvë me anë të djegies si edhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të cilëve u përkasin këto bimë narkotike.

Në foton më sipër shfaqen kubikët e rinj me fidanë kanabisi, gati për t’u mbjellë nga trafikantët në Selenicë të Vlorës. Këta kubikë, 110 copë gjithsej, u zbuluan dje nga Policia e Vlorës bashkë me 128 bimë të rritura në vendin e quajtur Janaj, pronë publike.

Policia në komunikim edhe më Prokurorin ka bërë asgjësimin e këtyre bimëvë me anë të djegies si edhe po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të cilëve u përkasin këto bimë narkotike.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?