Klaudia Pepa shfaqet nudo/ Por i heq sërisht nga instagrami. FOTO

Stil/Jetë

Klaudia shfaqet tërësisht e zhveshur në fotot artistike dhe zbulon format perfekte.

Balerina me famë të gjerë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë ka realizuar së fundmi një set fotografik nudo që ka spikatur në Instagram.

Fansat kanë qenë ata që janë mahnitur nga trupi i tonifikuar i balerinës së suksesshme duke komentuar nën foton që ajo vetë ka bërë publike në profilin e saj në Instagram.

Madje në njërën prej shkrepjeve Klaudia nuk tregonte vetëm “lëkurë”, por kishte ekspozuar tërësisht gjoksin e saj, deri me thithkat fare të dukshme.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?