Erald Shulla/ Partia Demokratike ka lindur e madhe, është e madhe dhe të gjithë së bashku të dimë ta bëjmë akoma edhe me të madhe.

Aktualitet

Te dashur demokrat,

Le te kontribojme te gjithe ne anetaret e Partise Demokratike, qe gara per kreun e partise te jete nje model per vendin.
Modele inovative qe i kane sherbyer demokracise.
Per kauzen tone te madhe qe eshte luftuar aq shume qe ne fillime e per ta zhvilluar e rritur ne vite e breza.
Te tregojme se ne gjithmone dime te bejme gjerat me te mira dhe me te bukurat per shoqerine e per vendin.
Ne gjithmone kemi ditur dhe do vazhdojme te dijme te ngrihemi kur ndodhemi ne momente te veshtira.
Partia Demokratike ka lindur e madhe eshte e madhe dhe te gjithe sebashku te dime ta bejme akoma edhe me te madhe.
Shqiptaret po na presin serisht dhe kane besim qe ne shume shpejt do jemi gati per ta bere kete vend.
I uroj suksese te gjitheve rrofte Partia Demokratike Rrofte Shqiperia.
✌✌
Drejtues i Departamentit Hartimit Politikave Rinore FRPD
Anetar kryesise dega 7 Tirane

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?