Vëllezerit e kryetarit të PS së Kavajës ndalojnë dhe fyejnë rëndë Nëkryetaren e PD-së Kavajë.

Aktualitet
Dy vellezerit e kryetarit te Ps Kavajes, Gent Daja, ndalojne ne menyre te dhunshme dhe fyejne me fyerje te renda nenkryetaren e PD Kavaje dhe nje nder aktivistet me te medhaja te saj.
Policia i shpall ne kerkim te dy autoret dhe po heton ne lidhje me shkaqet e saj.
Nuk eshte hera e pare qe vellezerit e kryetarit te Ps se Kavajes sillen brutalisht me pjestare te strukturave te PD se Kavajes, por edhe ndaj simpatizanteve te saj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?