Policja rrugore dhe gardisti bëjnë thirrje për të votuar PS-në/ Foto

Aktualitet Te tjera

Thirrjet për nxitje politike janë të ndaluara me ligj për çdo punonjës me uniformë policie apo ushtarake në Shqipëri.

Por pavarësisht kësaj, një efektive e policisë rrugore dhe një punonjës i gardës së republikës së Shqipërisë, u bëjnë thirrje qytetarëve shqiptarë që të votojnë një subjekt politik ditën e zgjedhjeve.

Ja statusi ne Facebook nga ish-kryeministri Berisha:

‘Ku pyesin per ligj çunat dhe çupat e krimit. Per ata, Zoti ne qiell dhe Noriega ne toke, antiligji eshte amoraliteti i tyre! sb’, shkruan ish-kryeministri Berisha.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?