Nga Sokrat Turtulli/ Hasanizmi u shemb në Kukës!

Aktualitet Shkrime

-Vora do terhiqet zvarre drejt Lefteries, e cila pasi do ngreje zerin dhe do largoje cullufen nga balli, do ngreje njeren vetull dhe do vendosi fitojren e Sallaksit Luan.

-Pogradeci me ne fund merr ngjyren e Liqenit, por te liqenit ne thellesi! Nje falenderim te madh per te gjithe te afermit e mi, shoket, dhe miqte qe punuan kaq shume per fitoren e Eduart Kaprit!

-Durresi vazhdon akoma te jete i permbytur!
– Ne Permet, Vaske Curri ia ka marre kenges!
– Ne Elbasan, Lala ben lale dynjane!
-Ne Korce”prishet” xhamia, dhe fiton serish”kisha”!

-56% bojkotuan, ose thene ndryshe se rruajten fare!
-Ne Tirane, nga 620 mije votues, votuan 270 mije te ndara keto ne 6 kandidate!
-Krietari i Bashkise se Tiranes, i zgjedhur me rreth 100 mije, do drejtoje nje milet prej 1 milion e gjysem!
-Erion, amanet ambulantet dhe ata qe shesin ne rruge dhe trotuare. Kembe mos ler prej tyre se e kane qelbur kete qytet, edhe pse te gjithe ata te kane votuar ty, edhe pse kurre ata s’kane votuar PD-ne.

-Kur tha ai i ISIS-it, se do sulmonte Shqiperine?!!! 🙂
Ka ndonjeri ndonje nr te tyre qe ta pershpejtojne sulmin? 🙂

-Mora vesh nga SHIK-u i visho ajaz beut se, ai pasi zbuloi miellin e Fiqos( i vetmi zbulim ne kaq vite i “njeriut” te Berishes), ka informacione se isis do t’a filloje sulmin nga Skrapari, pasi atje u shfaqen dukshem hijet e enverit me 99.9% te fitojres ne votime 😛 😛 😛

– Dhe e fundit: Roshi Kavajes, ia dhjeu sy per sy Donaldit te Amerikes!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?