Braktiset Rilindja e Ramës/ Ja ku përfundon

Aktualitet Te tjera

Thirrjes së partisë socialiste për takim elektoral, në njësinë bashkiake numër 9-të i janë përgjigjur shumë pak qytetarë të kësaj njësie.

Siç shihet edhe në foto, pjesëmarrësja e njerëzve në këtë takim është shumë e vogël. Ndryshe nga çfarë trumbetohet me të madhe se gjatë këtyre 4 viteve qeveria ka bërë shumë për Shqipërinë, janë qytetarët ata që e tregojnë më së miri optimizmin, dhe kjo duket qartë në mbështetjen që ata i kanë dhënë PS-së në këtë njësi bashkiake.Thirrjes së partisë socialiste për takim elektoral, në njësinë bashkiake numër 9-të i janë përgjigjur shumë pak qytetarë të kësaj njësie.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?