Basha: Nuk do të lejojmë asnjë taksidar në biznesin tuaj. Vendos pullën në xham. Video

Aktualitet Te tjera

Lulzim Basha e ka ilustruar sot premtimin e tij se qeveria e re e drejtuar prej tij nuk do të lejojë asnjë tatimor të hyjë në bizneset e vogla për t’u bërë presion, duke vendosur në një biznes në njesinë 8 në Tiranë, pullën fiskale në të cilën shihet, figura e tatimorit me kryq të kuq “ndalohet”.

Basha tha se ‘nuk do të lejojmë asnjë taksidar të hyjë në bizneset tuaja” dhe u ka shpjeguar tregtarëve se si do të ndalohen taksidarët kur të marrë drejtimin e qeverisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *