Panariti tallet me Braçen: Shko ujit palmat e mos përvetëso kanalet

Aktualitet Te tjera

Edmond Panariti i është përgjigjur deputetit socialist Erjon Braçe, në lidhje me akuzat për dhënie parash.

Me një status në Facebook, Panariti është tallur me deputetin socialist që është sërish kandidat dhe bën fushatë në Lushnje, Erjon Braçe.

 

Ja çfarë kishte shkruar Erjon Braçe:

 

Ja dhe pergjigjia e Panaritit: 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?